אודות צור קשר קישורים מדריך חוברות פעילות הכותבים תרומה English
חופש - יומן אירועים - דת ומדינה
מאמרים וספרים לחיות חופשי יומן חדשות החזרה בתשובה יוצאים בשאלה השתלטות חרדית עיתונות חרדית במות חופש עוד
     ראשי > עוד  לגירסת הדפסה     

חדש! עלון חופש!

כמו שרובכם יודעים, אנחנו מפיקים חומר מודפס, כדי להרחיב את התפוצה של האתר ולאפשר גם לאנשים שלא מבקרים הרבה באינטרנט לקרוא את החומר שלנו. עד היום הפקנו סטיקרים מסוגים שונים, פליירים של דף אחד וחוברות בנות למעלה מעשרים עמודים.

לא מזמן קיבלנו מאמר נפלא של שלומי טל, ואחרי שפרסמנו אותו באתר החלטנו להפיק את "עלון חופש" שיכיל את המאמר הזה. אם הניסוי הזה יהיה מוצלח נפיק עלונים נוספים. עלון זה בעצם "פלייר" בעברית, אבל אנחנו נבדיל בין השניים:

- פלייר יהיה דף אחד שעליו אנחנו כותבים את מטרות האתר ומספרים על האתר, בקיצור (יש לנו פלייר שיש עליו בערך שלושה משפטים) או באריכות. את הפליירים שלנו אפשר לראות כאן.
- עלון חופש יהיה דף מקופל (ארבעה חצאי דפים) שעליו יופיע טקסט, בדרך כלל מאמר שהופיע באתר, ואנחנו רוצים להרחיב את התפוצה שלו.

עלון חופש מספר 1 יצא בימים האחרונים מהדפוס, ועליו המאמר "הכל מקרה, אין שום דבר מאת ה'". את העלון אפשר להוריד ולהדפיס כאן. אפשר גם לבקש עותקים מוכנים שנשלח לכם בדואר.

כמו תמיד, גם הפעם אנחנו מבקשים ממי שמקבל עלונים להפצה לעשות את זה בחסכנות... להשתדל שהעלונים יגיעו לכמה שיותר אנשים, ואם אפשר - גם להרבה אנשים שאינם מכירים את האתר.

זהו. אחרי ההסבר המעייף הזה אתם מוזמנים לחזור לדף הבית שלנו, להקליק על "שלחו אלי חומר", ולהזמין עלוני חופש (ואם אתם רוצים, גם חומר אחר). אנחנו שולחים הכל מכספי תרומות שמגיעות לאתר חופש (ואתם מוזמנים לעזור גם בזה... פרטים כאן).

ככה נראה הדף הראשון של העלון:
חברים ב- עוצב על ידי