אודות צור קשר קישורים מדריך חוברות פעילות הכותבים תרומה English
עם אחד גיוס אחד
מאמרים וספרים לחיות חופשי יומן חדשות החזרה בתשובה יוצאים בשאלה השתלטות חרדית עיתונות חרדית במות חופש עוד
     ראשי > במות חופש  לגירסת הדפסה     

ואברכה מברכיך ומקללך אאור

בראשית יב ג

לפני שניגש לעיקר, כמה מילות פתיחה: דתות בכלל, והדת היהודית בפרט, מחנכות רבים שנולדו לתוכם מגיל צעיר "להאמין" במנהיגים הדתיים כאילו היו הוריהם ממש, ובדבריהם ומצוותיהם בהתאם. "אמונת חכמים" מכונה התופעה בפי יודעי דבר, וכדי להבין עד כמה חזקה היא, נסו לדמיין לעצמכם כיצד הייתם מגיבים לו היה זר מטיל ספק במהימנותו של אביכם ומתעקש בעקביות על אי-נכונות רבים מדבריו.

ואולי זה דווקא העיקר, ומה שנביא כאן בהמשך הוא דווקא תוצר הלוואי. אין אנו שומרים טינה לכל אותם אלה ששלחו אלינו את הדברים אותם תקראו מיד. במובן מסוים יוכלו הלהט והמעורבות של חלק מכותבים אלה, אם רק יופנו לכיוונים הנכונים, לתרום לחברה ולמדינה. ואם כך יקרה (כפי שכבר קרה מספר פעמים בעבר) נבוא כולנו יחד על שכרינו.


את המכתב הקצר הבא קיבל אוהד לפני מספר חדשים. זה ארע לאחר פירסום באתר של כתבה או שתיים שהתעמתו (רעיונית) עם ציטוטים מפי רבנים ידועים מהעולם החרדי בן ימינו. לא נפרסם כאן כמובן שמות, אך יצוין ש-"פנינים" אלה - אולי יותר מכל - מדגימות עד כמה חזקה אותה אמונת חכמים:

 

התבטאויותיי הבאות הם בנוגע למאמרך על הרב של [...] ראש הישיבה שלי. אתה חמור, חזיר, בהמה גסה ושיטחית, וזה האחרון בעיקר. אתה משול לכרוכיא הצווחת מתוך ערמת צואה רוחשת, צואה שאתה טבלת בה את עצמך.


מכתב הברכה הבא כבר פורסם בעבר באתר חופש. הוא הגיע לגולש שהתכתב בפורום 'נטעים ומסורת יהודית' של תפוז. ה-"חטא" שעורר את התגובה להלן היה במקרה זה ויכוח תמים (באמת, ראינו) בפורום - ויכוח לגבי סתירות בין האמונה הדתית במוצא סיפורי התורה, לבין המחקר הארכיאולוגי לגביהם:

 

נסיוני והשכלתי לימדוני שאתה וודאי לא נולדת בצורה רגילה. וודאי אמך זנתה לא עם השכן אלא עם כלב או משהו דומה.

עפרא לפומך. אנו בגלות. ועמלק עומד עלינו בכל דור ודור להשמידנו, לבן ביקש לעקור את הכל, פרעה רק על הזכרים. היטלר ביקש לעקור את הכל. ואתה כבר ביקשת הכל שבהכל . הנשמה. אז מחה תמחה את זכר עמלק מתחת השמים.

אני נוהג באמבולנס ומציל הרבה נפשות בפיגועים ועוד. גם בערבי המפגע. אם תשים טלאי קרסי על שרוולך ואזהה אותך וודאי שלא אטמא ידיי.

ארורה אמך ארורה תהא שהשריצה אותך. שפלטה אותך יימח שמה ושל מי שזנה איתה.


ממש לאחרונה (דילוגי אותיות וקולומביה, זוכרים?) נשלח לאתר המכתב הארוך הבא, אשר משתייך יותר לקטגוריה "הפסודו-מדעית" מאשר לנפגעי "אמונת החכמים", אך מעניין לא פחות. "פסודו", כיוון שהוא עושה שימוש מניפולטיבי (ומסוכן) בעירוב של דברים שחלקם דווקא נכונים, אך שזורים עם מיני רכילויות שקריות ושמועות ידועות יותר או פחות. אולי בזדון כדי לבלבל את הקורא, ואולי בשגגה כי הוא עצמו נפל קרבן לבלבול שכזה. ואולי מעט מזה ומעט מזה. המכתב מצוטט כאן כלשונו, למעט השימוש בצבע שהרשינו לעצמנו לעשות פה ושם. פנינים באדום, ודברים שאינם נכונים עובדתית בסגול, לפחות אלה שטרחנו לבדוק:

 

גאוני!!!

פשוט התרשמתי מה 'גאונות' שלכם, הכתיבה שלכם בנושא הדילוגים למשל... כסטודנט שנה שלישית לסטטיסטיקה ומתמטיקה באונ' העברית בירושלים, אני מרשה לעצמי לומר שאני מבין קצת בתחום, לפני מספר שנים הופיעו בעיתונים המקצועיים ידיעות על הצופן התנ"כי.

מאז חלפו שנים ואיש לא הצליח להפריך טענה זאת, יתרה מזאת, פרופסורית מפגרת למתמטיקה (מפגרת בהשוואה לאלו שתומכים או, לפחות לא מתכחשים לממצאים, כמו למשל פרופסור אומן חתן מדליית פילדס - המקבילה לפרס נובל למתמטיקאים הניתנת אחת לארבעה שנים, פרופסור אליהו ריפס, פרופסור ג'ורדן וכ"ו וכ"ו) לא מוכרת ולא כשרונית ניסתה לסתור את העובדות ע"י שימוש במתודולוגיה מוטה באופן קיצוני (מבלי להיגרר להגדרות ראויות יותר) וניסתה למצוא דילוגים בספרים אחרים, סערה בכוס תה, תוך פחות משבועיים טענותיה נדחו על הסף...

אחד מחבריכם המפגרים שאינני יודע את שמו, וגם הוא כנראה לא ממש חשוב, כתב שהוא 'נדהם' מלגלות את השם של הרב הקדוש אמנון יצחק מופיע בצמוד למילה שקר, והשתמש בנוסף בגימטריות פיקטיביות, מעבר לכך שדרך השימוש שלו בתוכנה היא כרגיל לא מדעית ולא מתמטית (מה לעשות שהמדע המדויק תמיד עבד נגדכם, ורק התשקורת סייעה לכם להפיץ את הטיעון הפיקטיבי כאילו הוא בידכם שלמעשה אתם שולטים רק במדעי הרוח והחברה (כולל אנתרופולוגיה וארכיאולוגיה שמהם אתם מפיצים את החרא שלכם) הרבה מאד ע"י הבניה מגמתית של המתודות, דבר שקשה לעשות במדעים המדויקים) דבילית משהו, באופן לא מפתיע הרי שאין בו משום מציאה, גם מציאתו את שם השם בהקשר המונח שקר היא פיקטיבית עד מזעזעת, הוא לא ערך את הדברים הנדרשים להוכחת הקשר, ואם היה עורך אזי השקר שלו היה נכשל...

אפסים נמאסתם, אתם הולכים ופושטים את הרגל אתם מחדירים רעל לבתי הספר כדי להבטיח שליטה במדע... מי שיהיה טוב בתיאוריות (רק תיאוריות) כופרניות יהיה תלמיד מספיק טוב כדי להתקדם ולהגיע לעמדת שליטה, האמת היא שרבים רבים מאלו המגיעים לפסגות המדע מודים בקיום האל, גם אם לא תמיד הם מסכימים על זהותו ידיעת קיומו היא מתבקשת מכל בר דעת (אינני דורש זאת ממכם).

המושג תודעה איננו ניתן להסבר פיזי ולעולם לא יהיה ניתן, גיאולוגים וגיאו פיזיקאים הגיעו ממזמן למסקנה חד משמעית שהמבול אכן אירע (היום זאת עובדה מדעית), אפילו אלברט איינשטיין עצמו כתב תיאוריה כיצד הדבר אירע... אבל זה לא מתחבר ביחד לחברים הארכיאולוגיים שלכם שעסוקים בלהשמיד ראיות יחד עם חבריהם הערביים ולשכתב את ההיסטוריה כשהדבר אפשרי ומתי שלא אז הם לפחות מנסים..

המבול סותר אין סוף פרשנויות חילוניות אנתרופולוגיות וארכיאולוגיות לממצאים בשטח.

האבולוציה, תיאוריה בלבד שהפכה ל 'מדע' בחסות התשקורת ולא בחסות עובדות מתעלמת השכם והערב מסתירות שקיימות בה, כל אימת שמתגלה אי התאמה, הם לא מדווחים עליה תחת זאת הם מדווחים על התקדמות ופריצת דרך... (גילוי אב קדמון משותף חדש שיסביר את הסתירה... מבלי אפילו למצוא את 'עצמותיו') ישנן אין ספור התקפות על האבולוציה מצד אנשי מדע, שאלות כבדות משקל שאינן זוכות למענה ולעולם לא יזכו כל עוד האבולוציה מוגדרת כ 'מדע' , גם אנשי מדעי החיים המאמינים בה, כל אימת שאינם אבולוציוניסטים מובהקים עושים זאת מעצלנות ומקונפורמיות.

לפני מספר שנים התגלתה תיבת נוח בהר אררט אין ספור פרסומים על כך, מאמרים בארכיאולוג'יק טיימס וכ"ו , חוקרים חילוניים גמורים מכל העולם הכירו בכך תוך שחלקם מציינים שהם עושים זאת באי נוחות מכיוון שזה דתי מדי בשבילם, מה הפעילים העלובים שלכם אמרו על כך בכנס של אמנון יצחק?

שזאת תיבה שהושתלה.....

גיל העצמות של חיות קדמוניות מוערך באופן מוגזם במיליוני שנים כאשר אין אומדן ממשי שמתיימר למדוד אל מעבר לגיל 40000 וגם זה באופן מוגזם ועם אי דיוקים כבירים (בדיקת פחמן 14 מתבססת על הערכה לגבי מבנה ליניארי של מקדם ההתפרקות של החומר ולא לגבי ידיעה לגבי מצב הכוחות שמבנים את היסוד עם הזמן), וזאת מבלי לציין את העובדה שאין אורגניזם שיכול להשתמר מיליוני שנים ולא משנה באלו תנאים.

מחקר שפורסם במיטב כתבי העת המדעיים הנייצ'ר והסיינס, עיתונים שעשרות אלפי מאמרים מדעיים מפרופסורים ודוקטורים מוכרים מנסים להיכנס אליהם כל חודש ואינם עוברים את הקריטריונים (מאמר שנבחן ע"י שלושה פרופסורים מדרג מסוים באופן נפרד, שפורסם לפני כן במספר מסוים של עיתונים מדעיים אחרים עם סף כניסה גבוהה וכ"ו וכ"ו) ושהכנסת מאמר אליהם נחשבת לבניית קריירה מפורסמת ובטוחה למפרסם (רובם של חתני פרס הנובל עברו ב כתבי עת נייצ'ר וסיינס לפני הפרס, כתבי עת מקצועיים אלו נחשבים למנוף רציני לפרס הנחשק) הביא מחקר מדעי אמפירי (היינו לא מבוסס על פרשנות הנובעת ממוח מעוות אלא על התייחסות פיזיקלית לממצאים) שמוכיח שגיל העולם צריך להימדד באלפונים בודדים ולא במיליונים או מיליארדים, איש לא הצליח לסתור מסקנה זאת מאז, ולכן התגובה הייתה השתקת ידיעה זאת, לא רק משנאה לאמת, אלא גם משום שהרבה אוכלי חינם (כמו האומנים שלכם והגויים שאתם מביאים הנה בכוונה) יאבדו את הקריירה ה'מפוארת' שלהם שנבנתה על שקרים.

אני שמח לבשר לך ולכל החראות של 'עם' חופשי (אתם לא שייכים לשום מקום צאו מהחלומות...) שקונספציות השקרים הולכות ונסדקות.

גם אם תיאוריות רבות בענף האסטרופיזיקה מדברים על גיל יקום שבין 350 ל 19 מיליארד שנה (מאות תיאוריות מפורסמות שהרבה מהן מתבססות על משתנים שונים וחלק אפילו על אותן משתנים וכל אחת מגיעה לתוצאה שונה בתכלית...) עדיין מדובר בחוסר ידע, המשתנים שמשמשים להערכת גיל היקום הם מתעים גם מהבחינה הזאת שבפיזיקה ברמות הללו מדובר ביותר מדי משתנים וכאשר מנסים לתמצת אותם האמינות נפגעת באופן רדיקלי ביותר, כאשר לא עושים זאת - אין אמינות בממצאים, הפיזיקה של הרמות הללו משתנה כל יום היות והיא והסיבוכיות שלה יותר מדי גבוהה וההתקדמות בה בסופו של דבר היא איטית ביותר, גם תורת היחסות עצמה עברה אין ספור שינויים ותיקונים בעודה משמשת ככלי טוב להערכות מסוג זה.

בקיצור מפגרים יקרים, הטיעונים שלכם שווים לתחת אז... ניגוב נעים

בלי כבוד

[...]


ולגיוון, עוד יצירת מופת שנשלחה לאתר לאחרונה. אולי פחות מבולבלת מקודמתה, אך לא פחות מרושעת:

 

שתמותו ינאצים. אתם כל כך רוצים חופש אל תדאגו כתוב "ובמתים חופשי" כלומר שמתי תמותו תהיו חופשים מהמצוות ואבל אז אתם תראו את האחים שלכם את הנאצים והם יזיינו אותכם חזק בתחת עד שיצא לכם עשן. מה שקרה לאילן רמון זה רק רמז מה שעומד לקרוא לכם יכופרים שכמותכם אתם בכלל לא יהודים אתם מזרע עמלק כמו הנאצים גם טומי לפיד הוא נאצי אתם שודדים וגזלנים אתם גזלתם את האדמות במדינה מידיי הערבים אם אתם יהודים אז יש לכם זכות במדינה אבל הבעיה שאתם לא יהודים אתם סתם מתחזים ליהודים אתם מזרעו של המן צורר היהודים אתם מזרעו של פרעה אתם זבל של אנשים לכו מהמדינה הזאת שלא שייכת לכם לכו לאוגנדה ואל תשכחו לקחת איתם את הקבר של הרצל חרצל ימח שמו וזכרו ובנוסף לכך תקחו גם את הקבר של בן גורו גוריון שלכם הקברים שלכם ושלהם מטמאים את המדינה.

בכלל, הנאצים (נושאי דגל "העם הנבחר") אהודים במיוחד על גולשים מסוימים. נקנח במסכת הבאה, שהגיעה אלינו מכתובתו של אותו חובב הגזע הארי, והפעם בליווי תמונות:

 

הנה תמונה. בתמונה מוצגים 2 אנשים אדם מבוגר עם שפם וילד בלונדיני תמים. עכשיו יש שאלה: מי יודע מי אלה 2 האנשים? תשובה האדם המבוגר עם השפם בתמונה זה מייסד אתר חופש והילד עם השיער הבלונדיני זה טומי לפיד.

הנה תמונה. בתמונה מוצגים 2 חיילים שמכריחים יהודים לעבוד בשבת ומי שלא עובד בשבת סוגרים לו את החנות. עכשיו יש שאלה: מי יודע מי אלה 2 החיילים. תשובה שתי החיילים בתמונה אלו מתנדבי אתר חופש בחסות טומי לפיד שמכריחים את היהודים לעבוד בשבת.

שתמותו אמן נאצים מסריחים. כוס אמא שלכם נאצים בני זונות לכו מהארץ שאתם מטמאים אותה לכו מכאן נבלות לכו מכאן גזלנים אתם בכלל לא יהודים ואם מישהו ממכם יגיד לי שהסבא שלו היה רב אז כנראה סבא שלו היה רב בריח לכו לטומי לפיד שהוא האח המשובט של היטלר אתם האחים המשובטים של הנאצים ואתם תיראו אותם בגיהנום והם יזיינו לכם את התחת טוב עד שיצא לכם עשן.


בתלונות נא לפנות לבית חינוך עשבים שוטים בע"מ.


פברואר 2003חברים ב- עוצב על ידי