אודות צור קשר קישורים מדריך חוברות פעילות הכותבים תרומה English
הספר: ויברא האדם את אלוהים בצלמו
מאמרים וספרים לחיות חופשי יומן חדשות החזרה בתשובה יוצאים בשאלה השתלטות חרדית עיתונות חרדית במות חופש עוד
     ראשי > מאמרים וספרים  לגירסת הדפסה     

ספר חדש

שלושת ספרי האימה

מאת ד"ר משה גרנות

שלושת ספרי האימה - ספרו החדש של ד"ר משה גרנות - חושף את האסונות שהביאה ומביאה לעולם האמונה העיוורת באֵל. בשלושת הספרים המקודשים ליהודים, לנוצרים ולמוסלמים - התנ"ך, הברית החדשה והקוראן - יש גודש של אבסורדים, סתירות, כפילויות, מוזרויות, ואף חוקים המקוממים כל אדם שניחן בחשיבה רציונאלית.

הרשלנות שבכתיבה, הנחשלות שבחשיבה, האטביזם שבעיצוב המנהגים והחוקים שבספרים אלה אינם מתיישבים עם הציפייה לשלימות מדבר האֵל. אדם בעל רוח חופשית סולד מבשורותיהם ומציווייהם של ספרים אלה. אדם סביר לא אמור להשלים עם הצו להשמיד את מאמיני שאר הדתות, לא יקבל את ההצדקה להפלות ולהשפיל את הנשים, לא יסכין לעולם של עבדות אימננטית בהוויה האנושית.

הנורא מכול הוא, שספרים אלה מתיימרים לצטט את דבר האֵל, לכן לכאורה מן הנמנע שתהיה בהם טעות. דבריהם וציווייהם אמורים להיות קדושים ובלתי משתנים לנצח נצחים. רק אנשי דת ופרשנים מוסמכים רשאים לפרש ולעקוף מהמורות פולחניות, מוסריות וחוקיות ששום חברה אנושית איננה מסוגלת להסכין עמן.

כל אחת משלוש הדתות שמקורן בשלושת הספרים האלה משוכנעת, שהאמת האלוהית וכל האמת האלוהית מצויה רק אצלה, ולשום דת אחרת לא היה, אין, ולא יהיה מונופול על אותה אמת. כיוון שבשלוש הדתות אלוהים הוא בלתי מתפשר, נוקם ואכזר - לעולם אי אפשר לרצותו, התוצאה היא שכדי להגשים את "צו האמת האחת והיחידה" המאמינים נדרשים לשפיכות דמים בלי תכלה וקץ.

להזמנות ניתן לפנות להוצאת צבעונים:
צבעונים הוצאה לאור
רחוב גנסין 7 תל אביב 6356414
טלפון 077-7006244 נייד 050-5547295 פקס 03-6955882
www.tzivonim.com

 


נובמבר 2018חברים ב- עוצב על ידי