הנכם צופים בגירסת הדפסה של הדף/מאמר הנוכחי.
לחצו כאן לגירסה המקורית

רוצים סטיקרים, פליירים, חוברות וחולצות חופש?

אתר חופש נראה לכם חשוב ומועיל? אם כן - חשוב שתעשו  מ ש ה ו . לא משנה מה. אם כל אחד יעשה משהו, ביחד זה יהיה המון. רעיונות יש בכל מיני מקומות באתר, למשל כאן וכאן.

אפשר להתחיל בזה שתספרו על האתר לאנשים שאתם מכירים וגם לכאלה שאתם לא מכירים - שילחו להם דואר אלקטרוני, או הפיצו חומר של האתר.

"חומר של האתר" - זאת אומרת: פליירים, עלוני חופש, סטיקרים, חוברות חופש.

איך מקבלים חומר של האתר?

קצת היסטוריה:

כמעט מימיו הראשונים של אתר "חופש" הפעלנו פרוייקט שכונה "שגרירים ועמיתים של חופש". בקצרה: "שגרירים" ו"עמיתים" היו גולשים שביקשו לקבל ולהפיץ חומר של האתר, מילאו טופס מתאים, התחייבו שלא לפעול בניגוד לחוק והתבקשו לשלוח לנו משוב מתאים על פעילותם. חלק מהמשובים הללו גם פורסמו בהמשך באתר. "שגרירים" היו תלמידי תיכון שכתבו אלינו וביקשו שנשלח אליהם חומרים, ו"עמיתים" היו בוגרים שכתבו וביקשו חומרים.

מה נשתנה:

החל מאוגוסט 2011 פישטנו את התהליך, כדי להקל על העומס הרב שנוצר על חברי צוות האתר. מעתה ניתן לבקש (ובדרך כלל גם לקבל...) חומר של האתר ע"י בקשה פשוטה מאיתנו, וללא נהלים נוספים. כמובן שאנו עדיין דורשים שלא להפיץ את החומר בניגוד לחוק, ואף יש ברשותנו מספר המלצות כיצד להפיצו - ראו בהמשך.

אם כך, מה אתם מעדיפים כעת?

  • אם אתם רוצים פשוט לקבל חומר של האתר, פנו אלינו באמצעות הטופס הממוכן וציינו בו בקצרה שאתם מעוניינים בחומר, ואיזה מהחומרים המוזכרים לעיל אתם מעדיפים. זכרו שהכמות העומדת לרשותנו מוגבלת, ובדרך כלל נשלח כמות מדודה מראש של עותקים. בהמשך, אם וכאשר נעמיק את ההכרות בינינו :) תוכלו לבקש חומרים נוספים. בכל מקרה אל תשכחו לציין את הכתובת לצורך המשלוח. שימו לב שנותרו בידנו מספר קטן מאד של חוברות חופש, ולכן - למעוניינים - מומלץ פשוט להדפיסן מתוך האתר.

  • אם אתם מבקשים לקבל חולצה ו/או כובע של האתר, ולתרום תמורתם לאתר, לחצו כאן לחולצות ו/או לחצו כאן לכובעים. אנו מתנצלים מראש על כך שלא תמיד זמינים ברשותנו פרטי לבוש בגדלים המתאימים.

  • מה נשאר? נשמח מאד מאד לקבל תרומות. אנחנו מפעילים את האתר, מדפיסים ושולחים חומר מכספנו ומכספי תרומות (כל ההפעלה של האתר נעשית, כמובן, ללא שום שכר. להיפך...)

מעט על אופן הפצת החומר:

ראשית אנו מדגישים שוב שאין להפיץ חומר של האתר בניגוד לחוק. נשמח כמובן אם החומר יופץ לכמה שיותר אנשים. הדרך המומלצת היא לחלק לכל אחד חומרים בודדים (כלומר: פלייר ו/או עלון ו/או סטיקר ו/או חוברת - פריט אחד או מעט יותר). אין להדביק סטיקרים במקומות אסורים! מומלץ גם לא לשים סתם חומרים בתיבות דואר, כי בדרך כלל הם מגיעים משם ישירות לפח האשפה. עדיף שהחלוקה תארך זמן רב, אפילו חודשים, מאשר "לבזבז" את החומר במהירות אך באופן בלתי מתאים.


עודכן: אוקטובר 2012